IMG_8472

Перший Регіональний Центр Тестування Іноземних Мов став участником українського форуму на базі ЖДТУ

1 березня Житомирський державний технологічний університет став платформою для проведення Першого регіонального професійного форуму фахівців з англійської мови у Житомирі. Вчителі мали змогу прослухати виступи представників провідних освітніх центрів, відвідати панельні дискусії, дебати та майстер-класи, завітати на книжковий ярмарок, поспілкуватися та обмінятися досвідом з успішними методистами, викладачами та експертами.

Важливими питаннями для обговорення були міжнародні іспити з англійської мови. Важливість міжнародних мовних іспитів важко переоцінити, адже це один з основних інструментів у оцінці знання мови та вміння нею користуватися. Визнаний у світових університетах та коледжах, Pearson Test of English ‒ ключ, що відкриває для учнів можливість навчатися за кордоном у майбутньому, тож вміння вчителів орієнтувати студентів на успішне складання цього іспиту є критично важливим. На форумі фахівців з англійської мови методистка міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education Юлія Карпенко розповіла про міжнародні стандарти та підходи до оцінювання рівня комунікативної компетентності, а також про 5 переваг Pearson Test of English. Юлія Киянець, також методистка Dinternal Education, поділилася дієвими методами та практичними порадами з підготовки до міжнародного мовного іспиту Pearson Test of English. Для тих вчителів, які прагнуть розширити межі власних можливостей, викладач ЖДТУ та директор Першого Регіонального Центру Тестування Іноземних Мов у Житомирі Олена Колодій-Загільська розповіла про міжнародну сертифікацію вчителів.

Метою форуму є підтримка, сприяння, промоція та удосконалення найкращих практик викладання англійської мови. Кількість учасників форуму ‒ а це близько 300 спеціалістів ‒ підтверджує бажання вчителів невпинно вчитися, рухатися вперед назустріч новим можливостям задля створення якісно нової освіти в Україні, і, таким чином, відкривати нові перспективи для своїх учнів.

По завершенню форуму кожен з учасників отримав сертифікат англомовного зразка про проходження двадцятигодинного курсу з підвищення кваліфікації для вчителів. Окрім того, усі присутні отримали вільний доступ до методичних матеріалів для подальшої освіти, а також плани уроків для вчителів початкової, середньої та старшої школи.

Перший Регіональний Центр Тестування щиро дякує ЖДТУ за теплий прийом!

Добавить комментарий

Ваш почтовый адрес не будет опубликован. Поля обязательные для заполнения помечены символом *